Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Plugin\CMSPlugin::loadLanguage() should not be called statically in /var/www/vhosts/v-8155.webspace/zhangala-college.kz/plugins/system/jsecure/jsecure.php on line 23
Достижения обучающихся
Slider

Білім алушылар жетістігі

Колледж студенттерінің жетістіктері

Оқу жылы

Мамандық атауы

Ұйымдастырушы

Шараның атауы

Қатысушы студенттің аты - жөні

Нәтиже

2017

«Фермер шаруашылығы»

Облыстық білім басқармас ы

«Қазақстанның жаһандық бастамалардағы рөлі» тақырыбындағы облыстық эссе байқауы

Амангелдиев Жұлдыз, 1 курс

«Тіл жанашыры» аталымы

«Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөңдеу және пайдалану»

Облыстық білім басқармасы Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары

"Тракторшы мамандығының үздігі" облыстық кәсіби шеберлік байқауы

А.Жолдығалиев

Жетекші:

Туманова Р.Г.

3 орын

Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Иманғазиев Алтынбек

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

3 дәрежелі Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Батырғазы Данагүл

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

2 дәрежелі Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Габбасов Арманбек

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

2 дәрежелі Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Ергенов Мейрамбек

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

1 дәрежелі Диплом

 

Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы

Тоғызқұмалақтан Батыс Қазақстан облысының кубогы

Темірғали Маралбек

1 орын

Диплом

 2018 ж

«Фермер шаруашылығы»

Облыстық білім басқармасы “Worldskills Kazakhstan” өңірлік чемпионаты

“Электр монтаждау” құзіреттілігі бойынша

Тлепбергенов Мереке, 2 курс

Жетекшісі:

өндірістік оқыту шебері

Тлеубергенов Қ.О.

Сертификат

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Республикалық «Шабыт» білім-беру әдістемелік орталығы

Қазақстан Республикасының Тұңғыш президенті күніне арналған “Елбасы-ел тірегі” интернет байқауында “Президент - біздің көшбасшы” эссе номинациясы

Лұқпанова Жансая

Сертификат

«Дәнекерлеу ісі»

WorldSkills Kazakhstan өңірлік чемпионаты

«Электр газымен дәнекерлеуші» біліктілігі бойынша

Ермеков Ермахан, 2 курс

Жетекші:

өндірістік оқыту шебері

Құрметов А.

Сертификат

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

WorldSkills Kazakhstan өңірлік чемпионаты

«Электрондық есептеу машиналарының операторы» біліктілігі бойынша

Ергенова Жадыра, 2 курс

Жетекші:

өндірістік оқыту шебері Г.А.Ишангалиева

Сертификат

«Фермер шаруашылығы»

WorldSkills Kazakhstan өңірлік чемпионаты

«Аспазшы» біліктілігі бойынша

Хайрушева Эльвира, 2 курс

Жетекші: өндірістік оқыту шебері

Ж.Халлиолина

Сертификат

«Фермер шаруашылығы»

Облыстық білім басқармасы

Ғылыми -тәжірибелік конференция

А.Бисенбаева, ІІІ курс

Жетекші:

өндірістік оқыту шебері Ж.Тлеубергенов

2 орын

«Фермер шаруашылығы»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы

Информатика пәні бойынша республикалық қашықтық олимпиадасы

Ергенова Жадыра

2 курс

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

І дәрежелі Диплом

«Фермер шаруашылығы»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы

Информатика пәнінен республикалық ұлттық интернет олимпиада

Нариманов Әлібек,

2 курс

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

І дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Ұлттық интернет олимпиада

Информатикадан Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиада

Абуғалиева Айнагүл

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

3 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Ұлттық интернет олимпиада

Информатикадан Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиада

Нариман Әлібек

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

2 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Ұлттық интернет олимпиада

Информатикадан Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиада

Акжарқын Карашаева

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

2 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Ұлттық интернет олимпиада

Информатикадан Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиада

Кенжебек Құбайдоллаұлы

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Ә.С.Есмақов

2 дәрежелі Диплом

2019 жыл

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Батыс Қазақстан облыстық тілдерді дамыту басқармасы

"Ақжайық-адалдық алаңы" жобасының шеңберінде" Адалдық адамдық белгісі" атты облыстық сырттай эссе байқауы

Өтеуов Темірлан, І курс, №71 топ

Жетекшісі:

тарих

пәнінің оқытушысы А.Сатканова

І орын

Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Ұлттық интернет олимпиада

Информатикадан Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиада

Аманбол Жаксыбаев

Жетекші:

өндірістік оқыту шебері Ишангалиева Г.А.

3 дәрежелі Диплом

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

БҚО ББ мектепке дейінгі, жалпы орта, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының облыстық оқу-әдістемелік кабинеті

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Цифрлы оқу орны» инновациялық жобалар байқауы

Шукуров Султан

Жетекші:

информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

Сертификат

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Халықаралық ғылыми педагогикалық білімді дамыту академиясы»

Пәндік

олимпиада

Баесова Ұлғаным,

І курс, №68 топ

Жетекшісі:

Қазақстан тарихы

пәнінің оқытушысы

А.Сатканова

І орын

Грамота

«Фермер шаруашылығы»

Облыстық білім басқармасы

«Кәсіптік білім беру ұйымдары арасында өткен ғылыми-тәжірибелік конференция

А.Бисенбаева

ІІІ курс, №63 топ

Жетекшісі:

өндірістік оқыту шебері Ж.Тлеубергенова

ІІ орын

Грамота

«Дәнекерлеу ісі»

Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары

Студент жастары арасындағы "Мен қазақпын"атты облыстық онлайн эстафетасы Ж.Молдағалиевтің поэмасынан үзінді жатқа оқу байқауы

Н.Шарипов

ІІ курс студенті, №67 топ

Жетекшісі: қазақ тілі пәнінің

оқытушысы

Ж.Бақтыгереева

"Ең лирикалық орындаушы" аталымы

«Фермер шаруашылығы»

Облыстық білім басқармасы

ТжКББ ұйымдарының студент жастары арасында өткен "Менің мамандығым-болашақ кәсібім" атты облыстық сырттай бейнеролик байқауы

Каримов Н.

2 курс студенті, №66 топ

Жетекшісі: арнайы пән оқытушысы Әкімжанов А.Б.

"Үздік идея" номинация сы

2020 жыл

«Дәнекерлеу ісі»

Республикалық "Алтын ғасыр" шығармашылық орталығы

Өнер байқауы

Зейнетуллин Арсен, І курс, №75 топ

Жетекшісі:

қазақ тілі пәнінің оқытушысы

Ж.Т.Бақтыгерее ва

Алғыс хат

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Батыс Қазақстан облысы басқармасы

БҚО колледж студентері арасындағы облыстық спартакиада Қазақ күресі

Халиуллин Нұртілеу, 2 курс

Жетекші:

дене тәрбиесі пәні оқытушысы М.П.Есмагулов

1 орын

Грамота

 

«Дәнекерлеу ісі»

«Даму» онлайн олимпиадалар орталығының ұйымдастыруымен өткен Ұлы ақын Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған

"Абай-дара, Абай-дана!" атты республикалық өнер байқауы

 

Шарипов Батырбек,

3 курс, №67 топ

Жетекшісі:

қазақ тілі пәнінің оқытушысы

Ж.Т.Бақтыгерее ва

Диплом

 

«Дәнекерлеу ісі»

«Даму» онлайн олимпиадалар орталығының ұйымдастыруымен өткен Ұлы ақын Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған

"Абай-дара, Абай-дана!" атты республикалық өнер байқауы

 

Сарсенов Думан, Оңаев Арсен

І курс, №75 топ

Жетекшісі:

тарих

пәнінің оқытушысы А.Сатканова

Сертификат

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Республикалық жастармен балалар ұйымдарының қауымдастығы заңды тұлғалар бірлестігі

"Тәуелсіздік-тірегім, елім деп соғар жүрегім" атты мәнерлеп оқу

Мажит Сандуғаш

2 курс, №71 топ

Жетекшісі:

қазақ тілі пәнінің оқытушысы

Ж.Т.Бақтыгерее ва

Алғыс хат

 

«Фермер шаруашылығы»

”Worldskills Kazakhstan” өңірлік чемпионаты

“Электр монтаждау” құзіреттілігі бойынша "Үздік маман"номинациясы

Сарсенбаев Жалғас, №66 топ

3 курс

Жетекшісі: өндірістік оқыту шебері Тлеубергенов Қ.О.

«Үздік маман» диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

”Worldskills Kazakhstan” өңірлік чемпионаты

«Графикалық дизайн» құзіреттілігі бойынша

Шукуров Султан, 3 курс, №60 топ

Жетекші: өндірістік оқыту шебері Ермеккалиев Ә.Ж.

ІІІ дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«USTAZ TILEGI» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы

Республикалық «Алгебра» Блиц-турнирі

Гилымханова Назерке, 2 курс №71 топ

Жетекші: математика пәнінің оқытушысы Оразакаева А.У.

1 дәрежелі

Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«USTAZ TILEGI» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы

Республикалық «Алгебра» Блиц-турнирі

Насибуллин Әнуар, 2 курс №71 топ

Жетекші: математика пәнінің оқытушысы Оразакаева А.У.

1 дәрежелі диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Primus Development Center-нің ұйымдастыруы

Математика пәнінен қашықтықтан өткен олимпиада

Есенболатов Аят, Өтеуов Темірлан, Гилымханова Назерке

Жетекші: математика пәнінің оқытушысы А.У.Оразакаева

I дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Шарипов Батырбек

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

2 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Биктимерова Эльмира

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

2 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Кенжебаев Асанали

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

1 дәрежелі Диплом

 

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

«Қазақстан ұстаздары» қоғамы»

«Информатика» пәні бойынша қашықтық олимпиада

Ергенұлы Дастанбек

Жетекші: информатика пәнінің оқытушысы Есмақов Әли

2 дәрежелі Диплом

2021 жыл

«Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету»

Облыстық білім басқармасы

"Алтын Орда-Қазақ хандығының бабасы" атты облыстық ғылыми-практикалық конференциясы

Айназым Мақсотова

2 курс, №71 топ

Жетекші: тарих пәнінің оқытушысы

А.К.Сатканова

Сертификат

 

«Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөңдеу және пайдалану»

Primus Development Center-нің ұйымдастыруы

Математика пәнінен қашықтықтан өткен олимпиада

Е.Ерменбетов, Т.Насигуллин 2 курс, №72

Жетекші: математика пәнінің оқытушысы А.У.Оразакаева

I дәрежелі Диплом

 

«Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөңдеу және пайдалану»

«USTAZ TILEGI» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы

Биология пәнінен олимпиада

Оңғарұлы Әубәкір, Рыскалиев Бексұлтан, 1 курс, №74 топ

Жетекші: биология пәнінің оқытушысы М.Қ.Бибулатова

I дәрежелі Диплом

 

«Дәнекерлеу ісі»

«USTAZ TILEGI» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы

Биология пәнінен олимпиада

Сарсенбай Батырхан Зейнетуллин Арсен, Көпжасаров Батырхан,

1 курс, №75 топ

Жетекші: биология пәнінің оқытушысы М.Қ.Бибулатова

I дәрежелі Диплом

 

«Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөңдеу және пайдалану»

”Worldskills Kazakhstan” өңірлік чемпионаты

«Жеңіл автокөлік жөңдеу және қызмет көрсету» құзыреттілігі бойынша

Талапқалиев Бауыржан, 2 курс, №72 топ

Жетекші: өндірістік оқыту шебері

Казимова Л.Е.

«Үздік маман» Диплом

 

Государственные символы

Флаг РК

Герб РК

Гимн РК

previous arrow
next arrow
Slider
 
Torus.Kz | Тел: +7 (7112) 33-04-33, +7 (708) 433 04 33 | toruskz@mail.ru, infotorus@mail.ru, kaztorus@gmail.com
Адрес: ул. Дина Нурпеисова 12, офис 27
Instagram: Torus.kz